Únor 2013

Karmule už nikde není.

8. února 2013 v 16:18 | kajulga
Už dlouho se blogu nějak moc nevěnuju, a vynechávám a nepíšu pravidelně. S tímto blogem se ale rozloučit nehodlám. Možná to zní jako nějaký sentimentálnosti. Ale tenhle blog byl pro mě v mých devíti letech životem.. :D Berme to s rezervou, ale je to tak.
Kamarádka mi jednou ukázala svůj blog, pak sem si ho založila. Název- tak s tím jsem si nevěděla rady. Ze začátku mi se vším na internetu pomáhal taťka, tak sem se ho zeptala, jak by se mohl jmenovat můj blog. ,, Nějak, jak ti řikáme doma, třeba karmule." Název byl na světě. Ze začátku už z dnešního pohledu nesmyslné články o mé ,Nej a nej herečce a zpěvačce Ashley', , Pixelky', , Hustý vtipy', , Třpytivý obrázek žirary', atd. Začátky jsou většinou trapné, ale rády na ně vzpomínáme. Potom jsem zjistila, že se dají udělat nějak designy na přání a začala svůj blog zdokonalovat. Tedy, spíše zaměřit na něco určitého. To už sem měla blog cca 2 roky. Blog byl plně holčičo-fanouško-deníčkovský. Do toho milion založených dalších blogů- s kamarádkami, o Ashle Tisdale, simíkovský, další spíše autorský.
Blog sem ani tolik nepozastavovala, poslední měsíce ale ano. Potom přišlo první vzpurné blogovské období a to v roce 2011, kdy jsem blog poprvé pozastavila a zrekonstruovala. Po měsící jsem blog znovu rozjela s novým zaměřením- grafika. Během těch ,, pár" let, co jsem na internetu a počítači trávila hodně času, sem si začala osvojovat i grafiku. Blog měl největší návštěvnosti za celou dobu existence, i když podle některých až zas tak ne. Vlastně nějvíc 22 lidí online. Toplist se rozbil a neměřil, takže pořádně nevím :D Pak už sem ani na grafiku neměla moc času, hlavně jsem nechtěla blog z donucení, řekla jsem si- každého to jednou napadne- blog zruším. Byl dlouho pazastavený. Na začátku jsem si založila nový blog- deníčkovský. Aktivní na něm nejsem pravidelně, není z donucení, na karmuli už se nejspíš nevrátím. Ale jako existence je pro mě důležitá.
Těch SBéček co tu bylo ( tak se tomu dřív říkalo :DD) SB, teď affiliates. Sama ten název používám, ale i když staré blogogvské časy byly jiné. Příjemnější a víc takové ,, rodinné". Všem Sbéčkům i affs děkuju :))

Blog nebude nikdy opravdu zrušený ;//

 
Kdo chce, ať si mě najde ;)
nová přezdívka, nový blog